Kernteam ECS22

Het huidige kernteam van Leiden European City of Science 2022 bestaat uit Directeur-bestuurder Meta Knol, Intendant Lucien Geelhoed & team, en ESOF 2022 Champions Corinne Hofman en Ferry Breedveld.

Meta Knol - Directeur-bestuurder
m.knol@leiden2022.nl
Lucien Geelhoed - Intendant
l.geelhoed@leiden2022.nl
Yanti Danoekoesoemo - Science Communicator
y.danoekoesoemo@leiden2022.nl
Sahra Almahmood - Office Manager
s.almahmood@leiden2022.nl

Ferry Breedveld - Champion ESOF2022
f.breedveld@leiden2022.nl
Corinne Hofman - Champion ESOF2022
c.hofman@leiden2022.nl


Naarmate het European City of Science-jaar 2022 nadert, zal een Organisatieteam worden opgetuigd en uitgebreid waarin alle relevante en benodigde functies een plek krijgen voor een succesvolle realisatie.