Kernteam ECS22

Kernteam ECS22
Het huidige kernteam van Leiden European City of Science 2022 bestaat uit Programmadirecteur Fried Kramer (per 1 juli 2019), leden van de Stuurgroep Lara Ummels, Renėe Merkx, Lucien Geelhoed, Frans van Nieuwpoort, Daniël Meijer en Local Champions (ESOF) Corinne Hofman en Ferry Breedveld.

Het kernteam weet zich gesteund door de Raad van Wijzen, een bont gezelschap personen die elk vanuit hun eigen discipline en ervaring van toegevoegde waarde zijn voor de organisatie.

Daarnaast leunt het kernteam op personen uit de gelederen van de eigen achterban: Universiteit Leiden, LUMC, Gemeente Leiden en Leiden Marketing. Voor bepaalde (deel)trajecten doet het kernteam een organisatorisch beroep op gelieerde organisaties zoals het Leiden Convention Bureau, MBO Rijnland, Hogeschool Leiden en vele anderen.

Voorts zal, naarmate het European City of Science-jaar 2022 nadert, een Organisatieteam worden opgetuigd en uitgebreid waarin alle relevante en benodigde functies een plek krijgen voor een succesvolle realisatie.


Fried Kramer - Programmadirecteur
f.kramer@leiden2022.nl
Lara Ummels - Stuurgroep (vz)
l.ummels@leiden2022.nl
Renée Merkx - Stuurgroep
r.merkx@leiden2022.nl
Lucien Geelhoed - Stuurgroep
l.geelhoed@leiden2022.nl
Frans van Nieuwpoort - Stuurgroep
f.vannieuwpoort@leiden2022.nl
Daniël Meijer - Stuurgroep
d.meijer@leiden2022.nl
Corinne Hofman - Local Champion ESOF2022
c.hofman@leiden2022.nl
Ferry Breedveld - Local Champion ESOF2022
f.breedveld@leiden2022.nl